Copyright © 2018 OrucTasarim

Hakkımızda

Durak başkanımız Mehmet Taş İSTESOB Dergisine yaptığı açıklamada yeni duraklarla birlikte iş potansityelinin %100 arttığını ifade etti.Sürücülerin kendini daha güvenli hissettiği duraklar 7/24 kamera ile gözetim altında.

İstanbul'a yakışır taksi duraklarında hizmet kalitesi de artmış durumda. Yenilenmeden memnun olan vatandaşın çoğunu kadınlar oluşturmakta. Estetik açısından, örnek olmak açısından önemli bir adım olduğunu dile getiren Mehmet Taş, personeli ile de bu değişime ayak uydurduklarını ifade etti. Durakta çalışan esnafın ayrıca personel kimlik kartları ile denetim altında tutulduğuna dikkat çekti. Ayrıca müşteriler tarafından gelen şikayet ve öneriler en kısa sürede değerlendirilerek kendilerine bilgi verilecek olup sürücüye şikayet gelmesi üzerine, şikayetin niteliğine göre "UYARI-7 GÜN UZAKLAŞTIRMA-15 GÜN UZAKLAŞTIRMA-30 GÜN UZAKLAŞTIRMA-DURAKTAN İHRAÇ" gibi cezalar verilecektir..

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası'nın taksiler için önümüzdeki günlerde hayata geçireceği hizmetin ön çalışmaları başladı, GPRS sistemini taksilere koyarak,hem sürücünün güvenliği,hem de arabanın güvenliği açısından önemli bir adım atılmış oldu.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

  • 1
  • Kılık kıyafeti düzgün , temiz ve bakımlı sürücülerimiz ile yolcularımızın rahatı ve memnuniyeti sağlanmaktadır.
  • 2
  • Sürücülerimiz araç içinde sigara içmeyecek , temiz araçlarımız ile birlikte kamu görevini yapmanın bilincinde olarak yolculara nazik davranacaktır.
  • 3
  • Taksi bekleme yerleri durakları ile bulundukları mahalleri kirletmeyecek ve çevreyi rahatsız edecek davranışlarda bulunmayacaklardır.
  • 4
  • Sürücülerimiz trafik kural ve kaidelerine uygun hareket edecek , trafik akışını bozmadan ve çevreyi rahatsız etmeden araç kullanacak olup hız kurallarına riayet edeceklerdir.

Yorumlar

Herkesin çok rahatlıkla taksi çağırabileceği aile ortamına sahip bir taksi durağıdır.

Ömer Okçu

Gayet kibar ve işinin eri şoförler.. Ayrıca muhabbetinize ortak da oluyorlar :)

Ufuk Can Çevik

Anında bir telefonla kapı önüne geliyor ve kısa uzun mesafe farketmiyor daha ne olsun

Bayram Kapilar